Neden Şekerciler?

Kaliteli Ürün

Uygun Fiyat

Müşteri Memnuniyeti

Güleryüzlü Personel

Ulaşımı Kolay

Evlere Servis

et
sebze
meyve
bakliyat

İndirim ve Kampanyalarımıza

Abone Olun

Mail listemize üye olun, indirimlerden, kampanyalardan ve yeniliklerden ilk siz haberdar olun.

  Biz Kimiz?

  Amacımız

  Halkına en iyi hizmeti vermek için durmaksızın çalışan marketimiz için müşterilerinin memnuniyeti daima mutluluk kaynağımız olmuştur.

  Üstün iş kalitesi ve moral düzeyi yüksek, iş yerine bağlı ve iş birliğini sağlama amacına dönük, etkin insanlarla çalışmak ve bunu başararak piyasa şartları içerisinde rekabet gücümüzü artırmaktır.

  Şekerciler bir aile şirketi olup Baba Osman Perçin tarafından 1957’de sucuk ve şekerleme imalatı için faaliyet göstermek amacıyla Kozan Saimbeyli Caddesi’nde küçük bir iş yeri ile faaliyete başladı.1960 yılı ortalarında Kozan Andıl Caddesi’ne taşınarak aynı alanda faaliyetine burada devam etmeye başladı.1970’li yılarda ise sucuk ve şekerleme imalatına ek olarak gıda toptancılığı alanında da faaliyetlerine başladı. 1980 yıllarında Osman Perçin Ve Oğulları ünvanı ile sucuk ve şekerleme imalatını tamamen bırakarak Şekerciler Bakkaliye adı altında tamamen gıda sektörüne girmiştir.

  2002 yılına kadar bu sektörde bir çok ünlü firmanın distribütörlüğünü yapan Şekerciler yılın 2. ayında gıda toptancılığını bırakarak Kozan Saimbeyli Caddesi’nde bir market kurarak gıdada perakende sektörüne geçiş yapmıştır. Aynı yılın 7. ayında Kozan Andıl Caddesi’nde ki ilk Şube Perakende gıda alanında Faaliyete geçirilmiş ve 2003 yılının 10. ayında yine Kozan Saimbeyli Caddesinde Şekerciler Market’in yeni binası tamamlanarak merkez bina buraya taşınmıştır. Şekerciler atılımlarını sürdürmüş ve 2004 yılının 2. ayında Osmaniye iline bağlı Kadirli ilçesinde 2. şubesini açmıştır.

  Şekerciler gıda sektöründe 50 yıla yakın bir tecrübenin verdiği güven ile gıda sektöründe lider konumundadır. Bundan sonraki hedefleri ise değişen ve gelişen Türkiye bağlı olarak her gün değişen ve gelişen sistem içerisinde yeniliklerin öncüsü olmak müşteri hizmet ve arzuları doğrultusunda kendine yön vermektir.

  Müşteriye hizmeti ön planda tutmak tamamen müşteri odaklı ve geleneklerinden taviz vermeden ama yenilikçi hizmetler ile geleceğe hedef çizmek istiyoruz. Bunun için gereken kuvveti önce Rabbimizden sonra da sizden alıyoruz.

  Mağazalarımız

  Merkez

  Saimbeyli Cad. No:208 / KOZAN 0322 515 47 86

  Şevkiye Şube

  Sırkıntı Cad. No:65 / KOZAN 0322 516 46 06

  Cumhuriyet Şube

  Cumhuriyet Mah. Cengiz Topel Sk. No:28/A/KOZAN 0322 515 52 25

  Göçyolu Şube

  Karacaoğlan Mah.Hasan Demirci Bulv.Sungu Apt.Z.Kat/KOZAN 0322 515 55 50

  Horzum Şube

  Feke Yolu Üzeri / Horzum 0322 515 47 86

  Şekerev Züccaciye

  Turgut Özal Bulvarı Mehmet Tümer Sitesi C Blok No.113/A Kozan Adana

  Türkeli Şube

  Adres Telefon

  Turgut Özal Şube

  Adres Telefon

  Tavşantepe Şube

  Adres Telefon

  Çevreyolu Şube

  Adres Telefon

  Andıl Şube

  Adres Telefon

  Foto Galeri

  Mağazalarımızı daha yakından görmek için foto galerimizi gezmek isteyebilirsiniz.

  Şekerciler Kart

  ŞekercilerKart’a sahip olabilmek için size en yakın mağazamıza uğrayarak 1TL karşılığında anında kartınızı alabilir ve kart avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Şekerciler kart ile her alışverişinizden puan kazanırınız. Çekiliş ve kişiye özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

  Müşterilerimizin Dilinden

  İletişim Bilgileri

  Soru, öneri veya talepleriniz için aşağıdaki bilgi formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.
  Size en kısa zamanda yanıt vereceğiz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz. 

  0322 515 47 86

  info@sekerciler.com.tr

  Hergün 08:00 - 21:00

  Saimbeyli Cad. No:208 / KOZAN, ADANA